FITPACK NEDİR

FITPACK Nedir?

 
 

FITPACK, Türk Gıda Kodeksi Kilo Verme Amaçlı Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği'ne  göre formüle edilmiş  kalorisi kısıtlanmış bir gıdadır. Her bir saşe (paket) whey proteini, 19 aminoasit, 25 vitamin&mineral ve lif içeriğinden oluşur. Esansiyel besin bileşenlerinin tümünü içerir.  FITPACK ilk 2 gün 3'er saat arayla günde 5 defa kullanılır. Başka bir gıda kullanılmaz. Gün içinde 2-3 litre su içilir.

FITPACK toz formundadır. Yarım yağlı süt ile karıştırılarak içilir. 2. günden sonra, 2 ana öğün yerine FITPACK, (tercihen sabah ve akşam) kullanılır, bu öğünlerde başka bir gıda alınmaz. Diğer ana öğünde ise 500 kaloriyi aşmayacak şekilde sağlıklı yemek (tercihen öğlen) tüketilir. Bu öğünler arasında her biri 100 kaloriyi geçmeyecek şekilde 3 ara öğün kullanılır. Diyet içerisinde günlük 2-3 litre su içilmesi gereklidir. Bir porsiyon bir öğüne eşdeğerdir.


FITPACK, protein ve temel besinlerin bileşiminden oluşan çilek ve çikolata aromalı lezzetli bir öğündür. Her bir saşe whey proteini, 19 aminoasit, 25 vitamin&mineral ve lif içeriğinden oluşur.


 

ÖNERİLEN KULLANIM ŞEKLİ:

Başlangıç Kullanımı(2 gün): Günlük doz 3’er saat ara ile tüketilen 5 öğünden oluşur. Her öğünde 1 paket (23 g.) toz ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) iyice karıştırılarak içilir. İlk 2 gün sadece FITPACK ile beslenilir, başka gıda tüketilmez. Öğün aralarında şekersiz çay, kahve ve kalorisiz içecekler haricinde besin tüketmeyin. Başlangıç uygulamasını 3 haftaya kadar uzatabilirsiniz. 3 haftadan fazla tıbbi tavsiye olmaksızın uygulamayınız.

Başlangıç kullanımı kilo kontrolü için toplam günlük diyetin yerini alır.

 

Devam Kullanımı (3. Gün  ve sonrası): Günde 2 ana öğün (tercihen sabah ve akşam) yerine FITPACK kullanılır ve 1 ana öğün sağlıklı yemek(tercihen öğlen) tüketilir. 1 paket (23 g.) toz ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) iyice karıştırılarak içilir. Devam uygulamasını enerjisi kısıtlanmış diyetin bir parçası olarak süre kısıtı olmadan kullanabilirsiniz.

Devam Kullanımı kilo kontrolü için öğün yerini alır.

Maksimum fayda için: Gün içinde en az 2-3 litre su tüketmeye özen gösterin.

 

TEBLİĞLER


1 - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ,Türk Gıda Kodeksi Enerjisi Kısıtlanmış Gıdalar Tebliği  için Tıklayınız.
2 - Avrupa Komisyonu'nun talebi ile gerçekleştirilen bilimsel değerlendirme için tıklayınız

 

Orijinal Ürün Kontrolü
0216 888 0 444 numaralı hattan ürünün orjinalliğini sorgulatabilirsiniz
Ürün İade Garantisi
Açmadığınız ürünleri 7 gün içinde iade edebilirsiniz!

Sipariş Hattı

0216 888 0 444
WhatsApp Canlı Destek
0542 612 20 20
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız